Redukce podbradku

OŠETŘENÍ PRO REDUKCI PODBRADKU

Jedná se o kombinaci dvou účinných metod, kryoelektroforezy a multipolární radiofrekvence za použití sér ke zpevnění ochablé pokožky a redukci tuku v ošetřované partii.
V důsledku stárnutí dochází k opotřebovávání, zkracování a ztrátě schopnosti obnovy kolagenových vláken. Pokožka díky tomuto procesu ztrácí svou pružnost a ukládají se tukové tkáně do problematických oblastí našeho těla. Tímto ošetřením dokážeme „rozpustit“ nadměrné tukové tkáně. Tukové buňky jsou následně z těla odváděny, zpracovávány a vylučovány z těla lymfatickým systémem.

ÚČINEK

novotvorba kolagenu
lifting ošetřované partie
přirozené vypnutí kůže
postupné odstranění projevů stárnutí
účinná redukce tukových zásob
Ošetření stimuluje pokožku, využívá RF multipolární hlavici a kryogenické technologie s elektroforézou. Působením chladu na pokožku se zvyšuje její propustnost a tím se podpoří průchod účinných látek do hlubších vrstev pokožky. Ty pak mohou proniknout až do hloubky několika mm pod kůži. Ošetření je pro klienta velice příjemné a nebolestivé.Dochází také k aktivaci pojivových tkání a následnému vypnutí pokožky a odstranění toxinů.
PRINCIP OŠETŘENÍ
Teplota při samotném ošetření pleti se pohybuje mezi -1°C až 42°C, nevzniká pocit horka nebo pálení během ošetření.
Dopravuje do hlubších vrstev pokožky 80-90% účinných látek, což je o 200-300% více než u běžného ošetření.
Díky ochlazení pokožky dochází k vazokonstrikci (zúžení cév), tzn. účinné látky nejsou transportovány do krevního řečiště a tím dochází k extrémně lokalizovanému a účinnému ošetření.
Působení radiofrekvenční vlny s elektroforézou, kryoterapii, za použití vysoce koncentrovaných sér, zvyšuje prostupnost pokožky a tím se podpoří průchod účinných látek do hlubších vrstev pokožky.
Ošetření je na rozdíl od chirurgických zákroků bezbolestivé, bezpečná a příjemná aplikace metody je klinicky ověřená. Ošetření je vhodné pro klienty s ochablou pokožkou paží, kteří chtějí zlepšit svůj zevnějšek bez chirurgického zákroku. Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem tukových buněk a vypnutí povadlé kůže.

POSTUP OŠETŘENÍ

Konzultace zdravotního stavu klienta a průběhu procedury.
Aplikace séra dle typu ošetření.
Následuje masáž hlavicí s kryoelektroforezou , následně ošetření hlavicí s multipolární radiofrekvencí.
Aplikace přípravku pro závěrečné ošetření pokožky
Doporučený počet ošetření pro dosažení co nejlepšího výsledku je 4-6.