Kolagenová lampa

Metoda LedActive

Přístroj LA370R-C je vyvinut na základě výsledků experimentálních a klinických studií v medicíně(USA, Francie, studie NASA) a využívá jejich závěry pro široké použití v kosmetice. Kolagenová lampa plně nahrazuje použití omlazovacích nízko výkonových laserů, přitom za daleko nižší pořizovací cenu, s větším komfortem obsluhy a hlavně bez bezpečnostních omezení platných pro lasery. Světlo kolagenové lampy LA370R-C proniká na základě svých fyzikálních vlastností hluboko do podkožních tkání, kde iniciuje a podporuje regeneračně-fyziologické procesy na úrovni buněčných struktur. Kolagenová lampa LA370R-C j bezpečná a neinvazivní metoda, která je vhodná jak pro profesionální použití v kosmetické praxi, tak i pro domácí použití.

Kolagenovou lampu lze účinně využít při následujících potížích:

Vrásky a ochablá pleť

Tvorba vrásek a ochablá pleť je výsledkem těchto kombinací:úbytku sítě kolagenových vláken, nedostatečného zásobování živinami a přirozeného procesu stárnutí. Během aplikace kolagenové lampy LedActive se zlepšuje proces prorůstání cévek (vaskularizace) krevního a lymfatického oběhu, což v důsledku vede k znovuoživení neboli revitalizaci tkání doprovázené zvýšenou tvorbou vláken kolagenu a elastinu.

 

Výsledný efekt je, že pokožka se zpevňuje, získává lepší vzhled a zpomaluje se proces stárnutí pleti. Při současné aplikaci vhodného hydratačního přípravku je možné zaregistrovat změny poměrně rychle, často již po první aplikaci.

Efekt potlačení již existujících vrásek je závislý na jejich typu a stáří pokožky. Čím je pleť starší, tím je zapotřebí delší doby aplikace a většího počtu opakovaných kúr. Pravidelnost je při této aplikací velmi důležitá. Jde o proces postupného navozování změn. Při pravidelném opakování kúry aplikace kolagenové lampy je účelné doplňovat použitím vhodného výživného regeneračního přípravku, jehož substance snadno pronikají k cílovým buňkám.

Akné

AKNÉ – nepříjemné, červené pupínky, jež jsou stresující pro ženy, muže, ale také pro dospívající adolescenty v období puberty.

Akné je kožní onemocnění mazové žlázy a vlasových folikulů, které vzniká na základě stresu, špatné životosprávy či výběru nevhodné kosmetiky pro Vaši pokožku.

Primárním efektem kolagenové lampy LA370R-C je nastartování protizánětlivých procesů s cílem regenerace postižených míst. K viditelnému zklidnění pokožky obvykle dochází po prvních dvou až třech aplikacích.V rámci regenerace, nová tkáň optimalizuje tvorbu kolagenu a elastinu s účinkem nevytvoření povrchové jizvy. Rychlost změn záleží na stupni postižení akné.Aplikace kolagenové lampy je vhodné doplňovat použitím antibakteriálních přípravků a současně dodržovat doporučenou péči o aknózní pleť, čímž zvýšíme účinnost světla Ledactive.

Regenerace pleti

Prostřednictvím aplikace světla LA370R-C, v rámci regenerace pleti, dochází k postupné úpravě metabolizmu buněk ve tkáních všech vrstev kůže.

Kožní problémy bývají (pokud se nejedná o dědičné dispozice) signálem informujícím o nesprávné péči o organizmus z hlediska životosprávy nebo následkem vnějších vlivů a vlivů životního prostředí. Při opakovaných aplikacích světla kolagenové lampy mají vlastnosti a vzhled kůže tendenci vrátit se do zdravého stavu Vaší pokožky.

Kůže se postupně stává odolnější vůči vnějším vlivům, mastná pokožka produkuje méně mazu a naopak, optimalizuje se stupeň hydratace kůže, u přecitlivělé pokožky se snižuje bolestivost, pocit napnuté pokožky apod.

Regenerace vlasových kořínků

Regenerace vlasových kořínků úzce souvisí s procesem regenerace pleti jako takové, rozdíl je jen v místě aplikace. Při aplikaci na vlasovou pokožku dochází k lepšímu prokrvení a zlepšení funkcí vlasových folikulů.

Vlasy se při opakovaných aplikacích světla kolagenové lampy Ledactive LA370R-C postupně stávají pevnější, získávají výraznější přirozenou barvu a celkově lepší vzhled.

Pravidelným použitím světla LedActive zamezíte vypadávání vlasů a zároveň v rámci tohoto procesu podporujete jejich přirozený růst.