Fotorejuvenace poprsí

FotorRejuvenace (omlazení) poprsí pomocí E-LIGHT SK6

Funkce

  • používáme nejnovější E-light technologii
  • lékařské osvědčení CE, ISO13485: 2003 a ISO9001: 2008 certifikováno.

Pevnější poprsí bez plastické chirurgie

Ošetření na zpevnění prsou je určeno pro klientky, které si přejí mít pevnější poprsí, ale nechtějí se uchylovat k drastickým metodám plastické chirurgie. Jedná se o neinvazivní bezbolestné ošetření prováděné metodou neinvazivní terapie. Ošetření je nebolestivé, neinvazivní, bez narušení vnější vrstvy pokožky a ihned po ošetření se můžete vrátit do běžného života. Výsledkem je hydratace, zpevnění a vypnutí reliéfu pokožky prsou.

Křivka poprsí závisí na napětí pokožky a podpůrných svalů. Prsa jsou držena vrstvou pokožky – jakousi přirozenou podprsenkou. Věk, výživa, redukční diety, poškození pleti způsobené sluncem, antikoncepce – to jsou faktory, které ovlivňují tvar a pevnost prsou. Vyvolávají ztrátu pevnosti, pružnosti, snižují hydrataci pokožky. Proto je třeba o tyto partie pravidelně pečovat.

Princip ošetření:

Efekt spočívá v novotvorbě kolagenu a smršťování kolagenových vláken. Dochází k vypnutí pokožky a tím zvednutí prsou, zmírnění vrásek a strií. Prsa vypadají plnější.

Jedná se o zahřívání škáry nízkými dávkami světelné energie, kde se světelný pulz filtrovaného paprsku absorbuje tkání. Zahříváním dochází k povzbuzení buněk, které produkují kolagenní vlákna. Tím je podpořena novotvorba kolagenu, vyhlazují se vrásky, pokožka se zpevní a pleť se vypíná.

Pleť celkově omládne a tento stav přetrvá až několik let.

Před a po ošetření:

Pokožka nesmí být před ošetřením podrážděná od slunce nebo solária. Ošetření je rychlé a bezbolestné. Po ošetření se neopalujte, nenavštěvujte solárium, saunu, parní lázně, horké koupele.

Princip ošetření:

Každé profesionální ošetření začíná i končí měřením. Poprsí se po prvním ošetření pozvedne o 1 až 2 cm.

Ošetření trvá cca 30min., po ošetření aplikujeme SUPER KONCENTROVANÉ MODELAČNÍ SÉRUM PRO POPRSÍ, které od nás zároveň klientka obdrží jako dárek!

Sérum obsahuje: kyselinu hyaluronovou, centella asiatica, řasy laminaria algae, kolagen a kofein

Díky své jedinečné technologii založené na Volufiline, sérum okamžitě vyplní, modeluje a zvedne poprsí. Již po první aplikaci séra se dostaví zvedací mikro-síť, která funguje jako „neviditelná podprsenka“ s push-up efektem. Sérum účinně bojuje s pokleslým a ochablým poprsím. Zvětšuje prsa a dává jim krásný, zaoblený tvar. Výrobek neovlivňuje hormonální systém, může být používán při měsíčním cyklu a během menopauzy, je bezpečný pro mléčné žlázy. Sérum je určeno pro ženy, které chtějí získat mladistvou, pevnou a pružnou pokožku svých prsou – hlavně po kojení.

Frekvence a počet ošetření:

Podle stavu pokožky doporučujeme ošetření absolvovat každé 2 týdny. Pro udržení pevného poprsí doporučujeme pravidelně provádět cviky na zpevnění prsou, dbát na správné držení těla a aplikovat zpevňující krémy. Viditelné výsledky hned po prvním ošetření. Doporučeno 3-6 ošetření.

Výsledky ošetření:

Výsledkem ošetření je hebké a zpevněné poprsí, které Vám dodá mladistvý vzhled a sebevědomí.

Kontraindikace:

Těhotenství, kojení, epilepsie, rakovina pokožky, aktivní opálení, užívání léků vyvolávajících zvýšenou citlivost pokožky na světlo (např. antibiotika), zánětlivý proces na pokožce v místě zákroku.

Balíček obsahuje 3 ošetření.

Jako dárek klietka obdrží:

  • SUPER KONCENTROVANÉ MODELAČNÍ SÉRUM PRO POPRSÍ, garantující zvětšení a zpevnění poprsí
  • Cviky a rady ke zpevnění poprsí
  • Masáž dekoltu a šíje pomocí liány – luxusní požitek pro všechny smysly

ZDROJ: Salon Nefertiti